فراخوان سرتاسری شهروندان شریف ولایت کندز مورخ ۱۰ میزان ۱۳۹۴ در رابطه به سقوط سازمان یافته ی کندز

فراخوان سرتاسری شهروندان شریف ولایت کندز مورخ ۱۰ میزان ۱۳۹۴ در رابطه به سقوط سازمان یافته ی کندز

دراین برهه ی زمانی که کندزیان طعم تلخ معاملات سیاسی سیاست گذاران رده بالای دولت را با خون و جان چشیده ایم و با گوشت و استخوان خویش احساس نموده ایم … که مثال زنده ی این معاملات همانا سقوط کندز بدست مزدوان طالبانی میباشد. ما شهروندان کندز دیگر والیان نا کارا و انتصابی که جز سرمایه اندوزی و معامله گیری کاری از دست شان ساخته نیست را نمیخواهیم و آزادانه و با یک صدا از سیاست گذاران کشور خواهانیم تا دیگر با سرنوشت و ناموس و زندگانی شهروندان کندز بازی نکنند .
بگذارید ما کندزیان سرنوشت خویش را بدست خویش رقم زنیم . کهن دیار کندز در دامان پاک خویش نخبه ها و کادر های زیادی را پرورانیده است . که استفاده از دانش ، نیرو و تدبیر آنان قطعأ در چنین شرایطی بایسته و الزامی است .
کندز و شهروندانش به افراد و اشخاص کارا و مردمی ضرورت دارد ، به کسی که از آلام و رنجهای مردم آگاهی و در همه حالات در میان مردم بوده و شناخت و روابط نیکوی مردمی داشته باشد.آنجاست که دیگر کسی توان و یارای معامله گری با تنگ و ناموس و بالاخره با کندز را نمیداشته باشد.
در چنان یک شرایطی شهروندان کندز آگاهانه و یکدست گزینه ی بهتر و مطلوب تر برای رهبری و رفاه کندز برگزیده اند ، که برای رهبری و آبادانی ولایت کندز ممد و موثر خواهند بود.
جناب فیض محمد دقیق فرزند راستین کندز مدوای آلام و رنجهای گذشته و حال کندزیان است. کارمایه ها و کارنامه های آقای دقیق زبان زد مردمان خاص و عام کندز است و ما شهروندان کندز افتخار این را داریم که آقای فیص محمد دقیق پرورانیده ی دامان پاک کندز است.
بدین ملحوظ ما شهروندان ولایت کندز از جناب رئیس صاحب جمهور و رئیس صاحب اجرائیه ی جمهوری اسلامی افغانستان احترامانه تقاضامندیم تا به پیشنهاد شهروندان کندز ارج گذاشته و گزینه ی انتخابی مایان را منحیث والی ولایت کندز پذیرفته و به زود ترین فرصت ممکن امر تقرری ایشان را اجرایی سازید.

بااحترام
شهروندان در آتش خفته ی ولایت کندز

ارسالی : شهروندان و جوانان ولایت کندز

یکی فکر در “فراخوان سرتاسری شهروندان شریف ولایت کندز مورخ ۱۰ میزان ۱۳۹۴ در رابطه به سقوط سازمان یافته ی کندز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *